עיצוב ובניית בריכות

כבר שדרגתם את הבית בבריכה גדולה כמו שתמיד רציתם. עכשיו חסר רק להשלים את העיצוב היוקרתי עם דק עץ מלא שיקיף את הבריכה. עם שליטה מלאה על החומר שממנו עשוי העץ, צבע הדק והעיצוב - מובטח לכם עיצוב שיתאים בדיוק לגינה שלכם, וידגיש את היופי של הבריכה והחצר.

לא רק יופי

ריצוף העץ מסביב לבריכה מעניק מראה קלאסי ונעים, שמחמיא לבריכה בכל עיצוב. בעת עיצוב הדק, ניתן כמובן להתחשב בעצים, עציצים ועיצובים לא שגרתיים בחצר, מבלי לפגוע במראה החלק והאורגני של העץ. בנוסף, באמצעות לוחות העץ המודולריים, פשוט מאוד להסתיר את צינורות הניקוז ואפילו להחביא את מיכלי הכלור ורובוטי הניקוי - לקבלת מראה נקי ואסתטי. בנוסף, דק עץ מוגבה מאפשר ליצור אחידות בגינה. במיוחד בגינות בהן גובה השטח אינו אחיד, הדק יוצר משטח אחיד ויפה, שממשיך את הבריכה לאזור מושלם לשמשיות, מיטות שיזוף, גריל ומה לא. בצורה דומה, ניתן להימנע מחפירה בגינה, ולהרים את גובה השטח כך ש"יפגוש" את גובה הבריכה.

הבחירה בידיים שלכם

אנחנו מעניקים לכם חופש מוחלט בבחירת סוג העץ ממנו נייצר את משטח העץ. ביחד, נתכנן את עיצוב ומבנה הדק, ואנחנו נדאג שמה שאתם מדמיינים - יהפוך למציאות. משלב התכנון, נדאג לעצב, לייצר ולהתקין עבורכם את הדק, כך שתקבלו במציאות בדיוק את מה שחלמתם עליו בתכנון הראשוני!

התקשרו: 054-2233697