עיצוב ובניית פרגולות

אחד הדברים הכיפיים ביותר בבית פרטי, הוא האפשרות ליהנות מיום שמשי בגינה. במדינה כמו ישראל, שבה כמעט כל יום בשנה הוא שמשי, כל מה שאתם צריכים זו פרגולה איכותית ומעוצבת כדי ליהנות מהיום ממקום נעים ומוצל. הפרגולה אינה רק פונקציונלית, אלא גם מעוצבת כך שתשתלב היטב עם שאר הבית - בדיוק באופן שתחליטו.

החומרים הטובים ביותר

פרגולה איכותית אמורה להישאר אתכם למשך שנים רבות, לכן מלבד העיצוב - כדאי מאוד שהיא תהיה עשויה חומרים איכותיים. אצלנו באליווד, משתמשים אך ורק בעץ גושני (יכול להיות שאתם מכירים אותו בתור "עץ מלא"). העץ הכבד הזה מגלה עמידות מרשימה מול רטיבות, לחות, חום ושמש ישירה, ושומר על תוכנותיו ומראהו לאורך שנים. כמובן שניתן לבחור גם בייצור פרגולה ללא עץ, אלא בשילוב חומרים כמו אלומיניום ומתכות אחרות, כדי להעניק לבית מראה מודרני ומתוחכם. הכל תלוי בחזון שלכם. ואם אתם לא לגמרי בטוחים מה יתאים לבית שלכם - נשמח לרתום את 20 שנות הניסיון שלנו כדי לעזור לכם!

לא רק גג

מלבד הפרגולה עצמה, יש לקחת בחשבון את העמודים שעליהם היא נחה. אנחנו מציעים מגוון גדול של חומרים ועיצובים שונים, מהם תוכלו לבחור. אנו מציעים גם ייצור עמודים ללא עץ, אלא מיציקת בטון עם חיפוי אבן או שליכט, ליצירת מראה ייחודי. כך ניתנות לכם מאות אפשרויות עיצוב שונות, כדי שתוכלו ליצור את הפרגולה המושלמת בדיוק עבורכם, וליהנות ממוצר ייחודי באיכות הגבוהה ביותר.

התקשרו: 054-2233697