עיצוב ובניית דקים

מאז ומעולם, רצפת עץ הפכה כל חלל בבית לנעים וחם יותר, והעניקה מראה יוקרתי וביתי שמרצפות לעולם לא יוכלו לחקות. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר סוגים של דקים מעץ סינתטי או מפלסטיק. קחו בחשבון שבזמן שהדק הסינתטי אמנם עמיד מאוד לשריטות ושומר על מראהו לאורך שנים, קשה להשוות את המראה והתחושה של הדקים הסינתטיים, לאלו של העץ האמיתי והמלא. 

הכל נמצא בחומר

אצלנו באליווד, תוכלו למצוא מגוון עצום של דקים, בצבעים רבים ומחומרים שונים - כדי שתוכלו להתאים את המראה והתחושה שאתם מחפשים, בדיוק עבור החלל שלכם. בין אם מדובר על דק פנימי או בניית דק חיצוני (שנראה נהדר, עמיד בפני נזקי מזג האוויר וגם חוסך מים לעומת דשא) - יש לנו את הדק המתאים לכם. כששואלים אותנו מה ההמלצה שלנו, לפחות בגזרת החומר - התשובה היא עץ מלא. העץ המלא (גושני) נותן תחושה כפרית נעימה, עמיד בפני מכות ושריטות, שומר על מראהו לאורך שנים ונותן תמורה נהדרת לכסף. כמובן שתוכלו לבחור בו במגוון עיצובים וצבעים, כדי לתת את הטאץ' האישי שלכם.

ההרכבה עלינו

לא משנה מאיזה חומר הדק שלכם עשוי, אם הוא בנוי בצורה חפיפניקית. עם 20 שנות ניסיון, אתם יכולים לסמוך עלינו שגם אם הדק מורכב על רצפה קיימת, וגם אם הוא נבנה מאפס מחוץ לבית - תקבלו מוצר באיכות מעולה, בהרכבה מושלמת, כל פעם. באחריות.

התקשרו: 054-2233697