עיצוב ובניית סאונות יבשות

רובנו חושבים על סאונה יבשה בתור פינוק השמור לחדרי כושר, ספא או בתי מלון מפוארים. משהו שאפשר ליהנות ממנו לעתים רחוקות (ובדרך כלל עם עוד אנשים שלא תמיד בחרנו לחלוק איתם את החוויה). אבל מה אם הייתם יכולים פשוט להיכנס לחדר האמבטיה שלכם, ולסיים כל יום עם ישיבה מטהרת ומרעננת בסאונה? אם פעם המחירים לסאונה ביתית היו גבוהים ומאיימים, הרי שהיום כמעט כל אחד יכול לשדרג את הבית משמעותית, עם סאונה בעיצוב מותאם אישית.

מתאימים בדיוק בשבילכם

אחד הדברים שהפכו את הסאונות בעבר ליקרות כל כך, הייתה העובדה שנאלצתם לקנות את הסאונה כיחידה אחת מהחברה שמייצרת אותה. משמעות הדבר היא שתצטרכו חדר גדול מספיק כדי להכיל את הסאונה, וגם לקוות שהעיצוב מוצא חן בעיניכם. באליווד, אנחנו מאמינים שללקוח יכולה וצריכה להיות שליטה מלאה על כל דבר שנכנס אליו הביתה, לכן אנחנו מציעים עיצוב ובניית סאונות יבשות מאפס, בדיוק בשביל הצרכים שלכם. כך ניתן לכם שליטת מלאה על הגודל, הצורה, המפרט הטכני והעיצוב של הסאונה שלכם - מה שמבטיח התאמה מושלמת לכל בית.

רוגע ושלווה מובטחים

הסאונה היבשה עשויה עץ עמיד וחזק, שישרת אתכם במשך שנים רבות. הוא נועד לעמוד בטמפרטורות גבוהות של עד 110 מעלות צלזיוס, ועד שלושים אחוזי לחות. בנוסף, העץ מספק בידוד יוצא דופן, כך שהבית לא יתחמם כתוצאה מהפעלת הסאונה. תוכלו לעצב סאונה סטנדרטית למראה, סאונה שמשתלבת בחדר האמבטיה בצורה כמעט בלתי נראית, ואפילו סאונה חיצונית, שיכולה להתאים במיוחד לצד הבריכה. הכל בידיים שלכם. בנוסף, אם כבר מותקנת אצלכם סאונה, אנו מציעים שירותי שיפוץ, תיקון והרחבה ליחידות קיימות במחירים נוחים.

התקשרו: 054-2233697