מבני עץ, מחסנים ובניה קלה

נהוג לחשוב על מחסנים לגינה בתור מבנים כעורים, לרוב עשויים מפלסטיק או מאלומיניום דק, שמאחסנים את כל הדברים שאנחנו לא רוצים לראות בבית. אבל אם מדובר על מבנה לא קטן שיושב אצלכם בגינה, ותיאלצו לראות אותו מדי יום, למה לא להשקיע במבנה עץ בעיצוב אישי? כזה שישמור על הנראות שלו גם אחרי עשרות שנים, ויחמיא לגינה שלכם.

איכות ונראות

במיוחד אם תשתמשו במחסן לעתים תכופות (ולא רק תאחסנו בו מזוודות ועציצים), כדאי לדעת שמחסני עץ עושים עבודה נהדרת בכל הנוגע לבידוד קור וחום. משמעות הדבר היא שיהיה נעים מאוד להיכנס למחסן ולעבוד בו. גם הדברים שתאחסנו במחסן יזכו להגנה טובה יותר לאורך זמן בזכות זאת. בנוסף, מכיוון שהמחסן מעוצב ומיוצר במיוחד עבורכם, תוכלו לשלוט לא רק על העיצוב, הצבע והגודל שלו, אלא גם על האבזור הפנימי. כך ניתן להוסיף מדפים, כוורות ויחידות אחסון מותאמות אישית, כדי ליצור לכם סביבת עבודה נוחה ונעימה.

יכולות מודולריות לעתיד

אם יום אחד לא תצטרכו עוד מחסן, כדאי לדעת שתמיד תוכלו להפוך את מחסן העץ שלכם לחדר עבודה, ואפילו להגדיל אותו ליחידת דיור חיצונית. העץ הוא חומר גמיש ומודולרי, וניתן בקלות ובעלות מינימלית להגדיל את החלל, לשנות את אופיו ולהפוך את העיצוב שלו לשונה לחלוטין. דברו איתנו היום כדי לעצב את המחסן המושלם עבורכם.

התקשרו: 054-2233697